TÝDEN HOKEJE

HC PILSEN WOLVES vás zve v úterý 19. září na zimní stadion Košutka, kde bude probíhat akce v rámci projektu Týden hokeje. Od 16:00 budou mít všechny děti možnost si zdarma vyzkoušet své bruslařské dovednosti či jaké to je být malým hokejistou. V připraveném programu pro děti nebudou chybět hry, soutěže ani ukázky z tréninku našich nejmenších a nejmladších hokejistů. K dispozici Vám budou naši zkušení trenéři, kteří vám ochotně pomohou, poradí, vysvětlí i ukáží vše oč budete mít zájem. HC PILSEN WOLVES ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu Košutka poprvé akci v rámci projektu "Týden hokeje". Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé dítě navíc odnese sebou malý dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte s námi spousty zábavy.

PDF pozvánka ZDE

"Týden hokeje" je série sportovních akcí určených především pro děti ve věku 4-8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést?
Stačí si přinést brusle, helmu a rukavice (postačí i lyžařský helma s rukavicemi). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, můžete si je rovněž vzít sebou. Pokud nedisponujete bruslemi ani helmou, můžete se obrátit na Václava Zunu tel: 773 830 430 mail: zuna@pilsenwolves.cz  s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Další informace naleznete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.
Těšíme se na vás HOCKEY CLUB PILSEN WOLVES o.s.

 

Článek: V rámci projektu Týden hokeje proběhla na Zimním stadionu Košutka akce „Pojď hrát hokej“